LED SMD E27 A70 8W 6000K 230V AC 640LM RA80 20000H 180° -A708CWE27

LED SMD E27 A70 8W 6000K 230V AC 640LM RA80 20000H 180° -A708CWE27
0,99€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A708CWE27
- EAN: 5207702011227
Περιγραφή
LED SMD E27 A70 8W 6000K 230V AC 640LM RA80 20000H 180° -A708CWE27
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A70 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 640 lm |















