LED SMD B22 A60 6W 3000K 230V AC 400LM RA80 20000H 180° -A606WWB22

LED SMD B22 A60 6W 3000K 230V AC 400LM RA80 20000H 180° -A606WWB22
0,87€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A606WWB22
- EAN: 5207702011173
Περιγραφή
LED SMD B22 A60 6W 3000K 230V AC 400LM RA80 20000H 180° -A606WWB22
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Ισχύς | 6 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |















