LED SMD E27 STICK 20W 3000K 230V AC 1730LM IP65 RA80 40000H 180° -STICK20WW

LED SMD E27 STICK 20W 3000K 230V AC 1730LM IP65 RA80 40000H 180° -STICK20WW
4,96€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: STICK20WW
- EAN: 5208055080595
Περιγραφή
LED SMD E27 STICK 20W 3000K 230V AC 1730LM IP65 RA80 40000H 180° -STICK20WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Stick |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1730 lm |















