LED Προβολέας 60W Πολύ Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS860






LED Προβολέας 60W Πολύ Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS860
40,92€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BFOCUS860
- EAN: 5208055078066
Περιγραφή
Ο LED Προβολέας 60W Πολύ Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS860 είναι ιδανικός για τη δημιουργία έντονου και καθαρού φωτισμού σε εξωτερικούς χώρους. Με φωτισμό 6000K (πολύ ψυχρό λευκό φως), προσφέρει φωτεινό και ζωντανό φωτισμό, παρόμοιο με το φως του ουρανού σε καθαρή μέρα, εξασφαλίζοντας άριστη ορατότητα και υψηλή φωτεινότητα. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και γυαλί, σε συνδυασμό με τον δείκτη προστασίας IP65, τον καθιστούν ανθεκτικό σε σκόνη και νερό, κάνοντάς τον κατάλληλο για εξωτερικές εφαρμογές σε δύσκολες καιρικές συνθήκες. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, ενώ λειτουργεί σε τάση 230V AC.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 8° |
| Οικογένεια | BFOCUS |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 8 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 550 lm |
















