LED Προβολέας 40W Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS840






LED Προβολέας 40W Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS840
40,92€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BFOCUS840
- EAN: 5208055078059
Περιγραφή
Ο LED Προβολέας 40W Ψυχρού Λευκού Φωτός IP65 BFOCUS840 είναι ιδανικός για τη δημιουργία φωτεινού και καθαρού φωτισμού σε εξωτερικούς χώρους. Με φωτισμό 4000K (ψυχρό λευκό φως), προσφέρει ουδέτερο φωτισμό, πιο κοντά στο φυσικό φως της ημέρας, που είναι κατάλληλο για φωτισμό εξωτερικών χώρων με φυσική και καθαρή αίσθηση. Προσφέρει εξαιρετική φωτεινότητα με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, εξασφαλίζοντας άριστη απόδοση φωτισμού. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και γυαλί, σε συνδυασμό με τον δείκτη προστασίας IP65, τον καθιστούν ανθεκτικό σε σκόνη και νερό, κάνοντάς τον κατάλληλο για εξωτερικές εφαρμογές σε δύσκολες καιρικές συνθήκες. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, ενώ λειτουργεί σε τάση 230V AC.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 8° |
| Οικογένεια | BFOCUS |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 8 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 500 lm |
















