LED CV PLASTIC DRIVER 30W 230V AC- 24V DC 1.25A IP20 5YRS DREAMOTIV(EUCHIPS BRAND) -DLP30-1H24V-B

LED CV PLASTIC DRIVER 30W 230V AC- 24V DC 1.25A IP20 5YRS DREAMOTIV(EUCHIPS BRAND) -DLP30-1H24V-B
21,08€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DLP30-1H24V-B
Περιγραφή
LED CV PLASTIC DRIVER 30W 230V AC- 24V DC 1.25A IP20 5YRS DREAMOTIV(EUCHIPS BRAND) -DLP30-1H24V-B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 30 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |





















