LED CV METAL DRIVER 300W 230V AC- 24V DC 12.5A IP67 5YRS -W300CV24N

LED CV METAL DRIVER 300W 230V AC- 24V DC 12.5A IP67 5YRS -W300CV24N
52,08€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: W300CV24N
- EAN: 5208055104673
Περιγραφή
LED CV METAL DRIVER 300W 230V AC- 24V DC 12.5A IP67 5YRS -W300CV24N
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 300 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















