Λαμπτήρας LED G4 5W 6000K 420lm G428355CW

Λαμπτήρας LED G4 5W 6000K 420lm G428355CW
2,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G428355CW
- EAN: 5208055000562
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G4 5W 6000K 420lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G4, προσφέρει ψυχρό λευκό φως 6000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Ισχύς | 5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 470 lm |






















