Λαμπτήρας LED G9 3W 6000K 230lm G928353CWF

Λαμπτήρας LED G9 3W 6000K 230lm G928353CWF
1,35€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928353CWF
- EAN: 5208055084197
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G9 3W 6000K 230lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G9, προσφέρει ψυχρό λευκό φως 6000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 3 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Frosty |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 230 lm |






















