Φωτιστικό Οροφής Linea Μαύρο Μάρμαρο με Ενσωματωμένο LED DCR21LEDP90B






Φωτιστικό Οροφής Linea Μαύρο Μάρμαρο με Ενσωματωμένο LED DCR21LEDP90B
102,30€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DCR21LEDP90B
- EAN: 5208055060375
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής Linea DCR21LEDP90B συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με λειτουργικότητα. Η μεταλλική ράγα μήκους 90 cm με φινίρισμα μαύρου μαρμάρου προσφέρει κομψότητα, ενώ η ανάρτηση με PVC σύρμα επιτρέπει τη ρύθμιση του ύψους έως 120 cm. Περιλαμβάνει ενσωματωμένο λαμπτήρα LED GU10 18W με θερμό λευκό φως 3000K και φωτεινότητα 1440lm, προσφέροντας άμεση και αποδοτική φωτιστική απόδοση. Ιδανικό για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους με δείκτη προστασίας IP20.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Μάρμαρο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | LINEA |
| Dimmable | Όχι |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED & Συμβατικό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 18 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1440 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















