Φωτιστικό Οροφής Linea Μαύρο Μάρμαρο με Ενσωματωμένο LED DCR21LEDP60B






Φωτιστικό Οροφής Linea Μαύρο Μάρμαρο με Ενσωματωμένο LED DCR21LEDP60B
75,02€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DCR21LEDP60B
- EAN: 5208055060368
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής Linea DCR21LEDP60B συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με λειτουργικότητα. Η μεταλλική ράγα μήκους 60 cm με φινίρισμα μαύρου μαρμάρου προσφέρει κομψότητα, ενώ οι δύο αναρτήσεις (μία μεταλλική συρμάτινη και μία PVC σύρμα) επιτρέπουν τη ρύθμιση του ύψους έως 120 cm. Περιλαμβάνει ενσωματωμένο λαμπτήρα LED GU10 12W με θερμό λευκό φως 3000K και φωτεινότητα 960lm, προσφέροντας άμεση και αποδοτική φωτιστική απόδοση. Ιδανικό για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους με δείκτη προστασίας IP20.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Μάρμαρο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | LINEA |
| Dimmable | Όχι |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED & Συμβατικό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 960 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |


















