Φωτιστικό Τοίχου LED3000K Σκούρο Γκρι LG0901G






Φωτιστικό Τοίχου LED3000K Σκούρο Γκρι LG0901G
49,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG0901G
- EAN: 5208055063642
Περιγραφή
Το Φωτιστικό Τοίχου LED 8W 3000K Σκούρο Γκρι είναι ιδανικό για αρχιτεκτονικό φωτισμό, προσφέροντας σύγχρονη αισθητική και ενεργειακή αποδοτικότητα. Το σώμα του είναι κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο και το κάλυμμα από πολυκαρβονικό υλικό, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και μακροχρόνια χρήση. Το φωτιστικό διαθέτει ισχύ 8W με τεχνολογία EDISON LED και παρέχει φωτισμό 3000K (Θερμό Λευκό Φως), δημιουργώντας μια ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Η γωνία δέσμης του είναι 110° και η τάση λειτουργίας του είναι 230V. Ο δείκτης απόδοσης χρωμάτων (CRI) είναι 80, προσφέροντας ρεαλιστική αναπαραγωγή χρωμάτων. Με βαθμό προστασίας IP54, το φωτιστικό είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και προσφέρει αξιόπιστο φωτισμό για εξωτερικούς χώρους όπως τοίχους, πεζοδρόμια ή κήπους, με ωφέλιμο χρόνο ζωής 30.000 ώρες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | RING |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 8 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 220 lm |






















