Φωτιστικό Τοίχου Εξωτερικού Χώρου Dego LED Σκούρο Γκρι LG5891G






Φωτιστικό Τοίχου Εξωτερικού Χώρου Dego LED Σκούρο Γκρι LG5891G
43,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG5891G
- EAN: 5208055061242
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου εξωτερικού χώρου Dego LED 10W προσφέρει θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας μια ευχάριστη ατμόσφαιρα για εξωτερικούς χώρους. Με ισχύ 10W και φωτεινότητα 580 lumens, είναι ιδανικό για φωτισμό μικρών και μεσαίων εξωτερικών χώρων. Η γωνία δέσμης του φωτός είναι 110°, προσφέροντας ευρεία κάλυψη. Λειτουργεί με τάση 230V AC και έχει δείκτη απόδοσης χρωμάτων (CRI) 80, εξασφαλίζοντας φυσικό φωτισμό. Με βαθμό προστασίας IP54, το φωτιστικό είναι ανθεκτικό σε νερό και σκόνη, ιδανικό για χρήση σε εξωτερικούς χώρους που εκτίθενται σε καιρικές συνθήκες. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο με γκρι φινίρισμα, προσφέρει μοντέρνο και ανθεκτικό σχεδιασμό με διάρκεια ζωής έως 30.000 ώρες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | DEGO |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 580 lm |




















