LED SMD E27 STICK 15W 3000K 230V AC 1530LM IP65 RA80 40000H 240° -STICK15WWN

LED SMD E27 STICK 15W 3000K 230V AC 1530LM IP65 RA80 40000H 240° -STICK15WWN
3,97€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: STICK15WWN
- EAN: 5208055041558
Περιγραφή
LED SMD E27 STICK 15W 3000K 230V AC 1530LM IP65 RA80 40000H 240° -STICK15WWN
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 240° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Stick |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 15 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1530 lm |

















