LED SMD E27 A80 18W 3000K 230V AC 2150LM RA80 30000H 230° -A8018WW

LED SMD E27 A80 18W 3000K 230V AC 2150LM RA80 30000H 230° -A8018WW
5,33€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A8018WW
- EAN: 5208055048137
Περιγραφή
LED SMD E27 A80 18W 3000K 230V AC 2150LM RA80 30000H 230° -A8018WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A80 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 18 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |

















