LED SMD B22 A60 7W 6000K 230V AC 590LM RA80 30000H 270° DUO PACK -B227CWP

LED SMD B22 A60 7W 6000K 230V AC 590LM RA80 30000H 270° DUO PACK -B227CWP
2,48€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: B227CWP
Περιγραφή
LED SMD B22 A60 7W 6000K 230V AC 590LM RA80 30000H 270° DUO PACK -B227CWP
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 590 lm |


















