LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -VINTA8WWFR

LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -VINTA8WWFR
2,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: VINTA8WWFR
- EAN: 5208055062263
Περιγραφή
LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80 30000H 360° -VINTA8WWFR
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Frosty |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 880 lm |

















