LED FILAMENT E27 A60 2W 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 360° STAR -VINTASTAR

Hot
LED FILAMENT E27 A60 2W 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 360° STAR -VINTASTAR
5,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: VINTASTAR
- EAN: 5208055008520
Περιγραφή
LED FILAMENT E27 A60 2W 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 360° STAR -VINTASTAR
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 2 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |

















