Σποτ Ράγας LED LISOR4030W2




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR4030W2
- EAN: 5208055073429
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR4030W2 είναι μια ισχυρή και κομψή επιλογή φωτισμού, ιδανική για χώρους που απαιτούν έντονο και ποιοτικό φωτισμό με ζεστή ατμόσφαιρα. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 4000 lumen, προσφέρει εξαιρετική απόδοση σε θερμό λευκό φως 3000K, καθιστώντας το ιδανικό για βιτρίνες καταστημάτων, χώρους εστίασης, γκαλερί ή ακόμα και οικιακά περιβάλλοντα. Κατασκευασμένο από λευκό αλουμίνιο με γυάλινα στοιχεία, το φωτιστικό ενσωματώνει LED chip τεχνολογίας COB, εξασφαλίζοντας υψηλή απόδοση, σταθερότητα και ομοιόμορφη κατανομή φωτός. Η γωνία δέσμης 38° προσφέρει εστιασμένο φωτισμό, ιδανικό για ανάδειξη αντικειμένων ή σημείων ενδιαφέροντος. Λειτουργεί με τάση 230V AC και τοποθετείται σε ράγα 1 φάσης, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra=80 εγγυάται ρεαλιστική απεικόνιση χρωμάτων. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, ηλεκτρική προστασία Κλάσης Ι και βαθμό στεγανότητας IP20, το σποτ προσφέρει αξιοπιστία, αντοχή και ασφάλεια. Διατίθεται με 2 χρόνια εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Οικογένεια | LISOR |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4000 lm |

















