LED LUMINAIRE 36W 1260mm 6500K 3600Lm IP66 230VAC PF>0.9 Ra80 -TETE3665

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TETE3665
- EAN: 5208055089529
Περιγραφή
Το φωτιστικό LED TETE3665 αποτελεί μια ισχυρή και αξιόπιστη λύση φωτισμού για βιομηχανικούς, επαγγελματικούς και εξωτερικούς χώρους. Με ισχύ 36W και φωτεινή ροή 3600 lumen, προσφέρει έντονο ψυχρό λευκό φως (6500K), ιδανικό για χώρους όπου απαιτείται υψηλή φωτεινότητα και καθαρή ορατότητα, όπως αποθήκες, βιομηχανικά κτίρια, γκαράζ και άλλοι επαγγελματικοί χώροι. Κατασκευασμένο με δείκτη προστασίας IP66, το φωτιστικό είναι πλήρως προστατευμένο από σκόνη και νερό, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Η γωνία δέσμης 120° εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή φωτός, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 προσφέρει πιστή απόδοση χρωμάτων για φυσική εικόνα στο χώρο. Λειτουργεί σε τάση 230V AC, ανήκει στην ενεργειακή κλάση E και συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση. Είναι μέρος της οικογένειας TETE, γνωστής για την ποιότητα και την αξιοπιστία των προϊόντων της.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | TETE |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ισχύς | 36 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3600 lm |















