LED LUMINAIRE 45W 1560mm 3000K 4200Lm IP66 230VAC PF>0.9 Ra80 -TETE4530

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TETE4530
- EAN: 5208055052370
Περιγραφή
Το φωτιστικό LED TETE4530 προσφέρει ισχυρό και ζεστό φωτισμό, ιδανικό για επαγγελματικούς και βιομηχανικούς χώρους που απαιτούν ανθεκτικότητα και υψηλή ποιότητα φωτισμού. Με ισχύ 45W και φωτεινή ροή 3700 lumen, εκπέμπει θερμό λευκό φως (3000K), δημιουργώντας μια ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα χωρίς να χάνει σε απόδοση. Κατασκευασμένο από πολυκαρβονικό υλικό (PC) σε λευκό χρώμα, διαθέτει υψηλό δείκτη στεγανότητας IP66, που το καθιστά πλήρως προστατευμένο από σκόνη και υγρασία. Ο βαθμός μηχανικής αντοχής IK08 εξασφαλίζει ανθεκτικότητα σε κρούσεις, ενώ η γωνία δέσμης 120° διαχέει ομοιόμορφα το φως στον χώρο. Εξοπλισμένο με SMD LED chip και δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=80, προσφέρει πιστή απόδοση χρωμάτων, που αναδεικνύει τον χώρο φυσικά. Λειτουργεί σε τάση 230V AC, δεν είναι dimmable, ανήκει στην ηλεκτρική κλάση ΙΙ για επιπλέον ασφάλεια και έχει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες. Το φωτιστικό TETE4530 ανήκει στην οικογένεια TETE και συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση, συνδυάζοντας ποιότητα, αντοχή και αξιόπιστη λειτουργία σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | TETE |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 45 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3700 lm |













