Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSPPB80






Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSPPB80
158,72€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANSPPB80
- EAN: 5208055099412
Περιγραφή
Ο βιομηχανικός ανεμιστήρας ορθοστάτη FANSPPB80 διαθέτει στιβαρή μεταλλική κατασκευή και δύο μαύρα μεταλλικά πτερύγια διαμέτρου 65 cm, προσφέροντας υψηλή απόδοση σε απαιτητικούς επαγγελματικούς χώρους. Εξοπλισμένος με ισχυρό μοτέρ AC 150W, λειτουργεί με τάση 230V και παρέχει τρεις ταχύτητες περιστροφής (1050 / 1150 / 1250 RPM) με χαμηλό επίπεδο θορύβου στα 58 dB. Το ύψος του είναι ρυθμιζόμενο από 150 έως 180 cm και η σταυρωτή βάση στήριξης προσφέρει σταθερότητα. Ο έλεγχος γίνεται μέσω ενσωματωμένου διακόπτη, κάνοντάς τον ιδανικό για επαγγελματικούς χώρους όπου η αξιοπιστία και η ισχύς είναι απαραίτητες.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 150W |
| Διάμετρος | 26" & 65ΕΚ |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 2 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |





















