Ανεμιστήρας Οροφής Πλαφονιέρα SMART FANOKBL20G






Ανεμιστήρας Οροφής Πλαφονιέρα SMART FANOKBL20G
119,04€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANOKBL20G
- EAN: 5208055099023
Περιγραφή
Ο SMART ανεμιστήρας οροφής πλαφονιέρα FANOKBL20G σε κομψό μαύρο χρώμα συνδυάζει σύγχρονη αισθητική με λειτουργικότητα, ιδανικός για χώρους έως 20 τ.μ. Με διάμετρο 50 cm και 7 διαφανή πτερύγια από PC, εξασφαλίζει υψηλή απόδοση αερισμού. Διαθέτει μοτέρ DC 22W, 6 ταχύτητες, αθόρυβη λειτουργία στα 50 dB και μέγιστη ταχύτητα 1100 RPM. Ο LED φωτισμός 36W με φωτεινότητα 2000 lumens προσφέρει εναλλαγή χρωμάτων (3000K-4000K-6000K), ενώ ο χειρισμός γίνεται μέσω τηλεχειριστηρίου με χρονοδιακόπτη 1 ή 2 ωρών. Η ροζέτα διαστάσεων 182x55 mm και η λειτουργία SMART ολοκληρώνουν μια λύση ιδανική για μοντέρνους και έξυπνους χώρους.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 22W |
| Διάμετρος | 20" & 50ΕΚ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 7 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς LED | 36W |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 125RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |





















