Ανεμιστήρας Οροφής Βιομηχανικού Τύπου Λευκός FANOUWH10

Ανεμιστήρας Οροφής Βιομηχανικού Τύπου Λευκός FANOUWH10
48,11€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANOUWH10
- EAN: 5208055099245
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής βιομηχανικού τύπου FANOUWH10 σε λευκό χρώμα διαθέτει τρία μεταλλικά πτερύγια διαμέτρου 140 cm, ιδανικός για μεγάλους επαγγελματικούς ή βιομηχανικούς χώρους. Με μοτέρ AC 60W, προσφέρει 5 ταχύτητες λειτουργίας, μέγιστη ταχύτητα 200 RPM και χαμηλή στάθμη θορύβου 50 dB για αθόρυβη λειτουργία. Η ανάρτηση των 26 cm και η ροζέτα 100x90 mm εξασφαλίζουν σταθερότητα και εύκολη τοποθέτηση, ενώ ο έλεγχος γίνεται με επίτοιχο διακόπτη. Με μέγιστο ύψος 41 cm, καλύπτει αποτελεσματικά μεγάλους χώρους προσφέροντας αντοχή, αποδοτικότητα και πρακτικότητα.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Διάμετρος | 56" & 140ΕΚ |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 26εκ |
| Διακόπτης | Επίτοιχος διακόπτης |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 5 |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 200RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |





















