Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSMPC50

Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSMPC50
96,72€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANSMPC50
- EAN: 5208055099351
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας ορθοστάτη FANSMPC50 συνδυάζει κομψό design σε χρώμα χαλκού με μεταλλική κατασκευή υψηλής αντοχής. Διαθέτει τέσσερα ασημί μεταλλικά πτερύγια διαμέτρου 45 cm, προσφέροντας αποτελεσματικό αερισμό σε μικρούς και μεσαίους χώρους. Με μοτέρ AC 60W και λειτουργία σε τάση 230V, προσφέρει τρεις ταχύτητες λειτουργίας με στροφές από 1050 έως 1250 RPM, παραμένοντας αθόρυβος στα 58 dB. Το ύψος ρυθμίζεται από 105 έως 135 cm και η στρογγυλή βάση εξασφαλίζει σταθερότητα και στιβαρότητα. Ιδανικός για χώρους που απαιτούν λειτουργικότητα με ιδιαίτερη αισθητική.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Διάμετρος | 18" & 45ΕΚ |
| Χρώμα (κύριο) | Χαλκού |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Ασημί |
| Αριθμός Πτερυγίων | 4 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |





















