WIFI TUYA LED CCT CONTROLLER 16A 192W/12V 384W/24V -D122

WIFI TUYA LED CCT CONTROLLER 16A 192W/12V 384W/24V -D122
27,90€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: D122
- EAN: 5208055066490
Περιγραφή
WIFI TUYA LED CCT CONTROLLER 16A 192W/12V 384W/24V -D122
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Controller |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 16A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/192W, 24V/384W |
| Εμβέλεια | - |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | 20 - 25m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | WiFi |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |
















