SODIUM 250W Ε40 ED90 -NAE250E40

SODIUM 250W Ε40 ED90 -NAE250E40
10,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NAE250E40
- EAN: 5208055043859
Περιγραφή
SODIUM 250W Ε40 ED90 -NAE250E40
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Αχλάδι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 250 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |

















