Σποτ Ράγας LED LISOR4030B2N




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR4030B2N
- EAN: 5208055102099
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR4030B2N της σειράς LISOR προσφέρει υψηλή φωτεινή απόδοση, θερμό φωτισμό και κομψή, industrial αισθητική σε αμμώδες μαύρο φινίρισμα. Με ισχύ 40W και θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό), αποδίδει φωτεινή ροή 4200 lumen, δημιουργώντας ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 εξασφαλίζει ρεαλιστική απεικόνιση των χρωμάτων. Η γωνία φωτισμού 38° είναι ιδανική για στοχευμένες εφαρμογές όπως βιτρίνες, χώρους προβολής προϊόντων, εστιατόρια και κατοικίες, όπου ο φωτισμός πρέπει να αναδεικνύει συγκεκριμένα σημεία. Η τεχνολογία COB LED εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή του φωτός και μειωμένη κατανάλωση ενέργειας. Η στιβαρή κατασκευή από αλουμίνιο και γυαλί, σε ματ αμμώδες μαύρο χρώμα (sand black), προσφέρει υψηλή αντοχή και αισθητική αρτιότητα. Είναι συμβατό με μονοφασική ράγα (1-φάση), λειτουργεί σε 230V AC και προσφέρει ηλεκτρική προστασία Κλάσης ΙΙ και δείκτη προστασίας IP20, για ασφαλή χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Με διάρκεια ζωής 50.000 ώρες και 5 χρόνια εργοστασιακή εγγύηση, το LISOR4030B2N αποτελεί μια επαγγελματική λύση φωτισμού υψηλής ποιότητας, κατατασσόμενο στην ενεργειακή κλάση E.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Οικογένεια | LISOR |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4200 lm |
















