S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 6mm -S2428351240

S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 6mm -S2428351240
2,36€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: S2428351240
- EAN: 5208055088690
Περιγραφή
S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 6mm -S2428351240
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 12 W/m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1320 lm/ m |














