Ρυθμιζόμενο LED Φωτιστικό Τοίχου RIETI LG1874G






Ρυθμιζόμενο LED Φωτιστικό Τοίχου RIETI LG1874G
58,28€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG1874G
- EAN: 5208055060696
Περιγραφή
Το LG1874G είναι ένα LED φωτιστικό τοίχου μοντέρνου σχεδιασμού, με δυνατότητα προσαρμογής της γωνίας φωτισμού. Διαθέτει υψηλής ποιότητας LED τεχνολογίας SMD LM80 από την Epistar, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (10W). Παρέχει θερμό λευκό φως 3000K και φωτεινότητα 660lm, ενώ διαθέτει γωνία δέσμης 97°. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο (ALU) και πολυκαρβονικό (PC) υλικό, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και προστασία από καιρικές συνθήκες (βαθμός στεγανότητας IP65). Έρχεται σε σκούρο γκρι χρώμα και έχει ενσωματωμένο οδηγό (driver). Με διάρκεια ζωής έως 30.000 ώρες, είναι ιδανικό για εφαρμογές σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 97° |
| Οικογένεια | RIETI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 660 lm |




















