RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE -SZ600-RGBW

RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE -SZ600-RGBW
27,90€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SZ600-RGBW
- EAN: 5208055006311
Περιγραφή
RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE -SZ600-RGBW
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Controller |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 24A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/288W, 24V/576W |
| Εμβέλεια | 25 - 30m |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |
















