PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES -PIR001

PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES -PIR001
10,29€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PIR001
- EAN: 5208055012404
Περιγραφή
PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES -PIR001
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Αισθητήρας |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 8A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/96W, 24V/192W |
| Εμβέλεια | - |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Κίνησης |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | 2m/ 180° |
















