MINI PLASTIC CV LED DRIVER 12W 230V AC-24V DC 0.5A IP20 WITH CABLES -MP12CV24

MINI PLASTIC CV LED DRIVER 12W 230V AC-24V DC 0.5A IP20 WITH CABLES -MP12CV24
3,84€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MP12CV24
- EAN: 5208055055517
Περιγραφή
MINI PLASTIC CV LED DRIVER 12W 230V AC-24V DC 0.5A IP20 WITH CABLES -MP12CV24
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















