METAL CV LED DRIVER 75W 230V AC-12V DC 6.25A IP67 WITH CABLES -W75CV12

METAL CV LED DRIVER 75W 230V AC-12V DC 6.25A IP67 WITH CABLES -W75CV12
17,61€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: W75CV12
- EAN: 5208055055685
Περιγραφή
METAL CV LED DRIVER 75W 230V AC-12V DC 6.25A IP67 WITH CABLES -W75CV12
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τάση Εξόδου | 12V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 75 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















