Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA2030B

Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA2030B
26,04€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA2030B
- EAN: 5208055087693
Περιγραφή
Το LUCCA2030B είναι ένα μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό με ισχύ 20W, κατάλληλο για συστήματα ράγας 48V DC. Παράγει θερμό λευκό φως θερμοκρασίας 3000K με φωτεινή ροή 1600 lumen, προσφέροντας ζεστή και άνετη ατμόσφαιρα. Εξοπλισμένο με LED OSRAM υψηλής ποιότητας και δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI 90, εξασφαλίζει φυσική και ζωντανή αναπαραγωγή χρωμάτων. Η γωνία δέσμης φωτός 110° προσφέρει ομοιόμορφο φωτισμό σε μεγάλες επιφάνειες. Το σώμα του φωτιστικού έχει μήκος 600 mm και φινίρισμα σε μαύρο ματ χρώμα, που προσδίδει μοντέρνα και διακριτική αισθητική σε κάθε χώρο. Με προστασία IP20, διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και εγγύηση 3 ετών, αποτελεί ιδανική λύση για επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1600 lm |















