ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 14.4W/M 1920LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 10mm -24283514440PC

ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 14.4W/M 1920LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 10mm -24283514440PC
4,15€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 24283514440PC
- EAN: 5208055089109
Περιγραφή
ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 14.4W/M 1920LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 10mm -24283514440PC
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 14,4 W/m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1920 lm/ m |














