Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA4030W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA4030W
- EAN: 5208055087761
Περιγραφή
Το LUCCA4030W είναι ένα υψηλής ισχύος μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό σχεδιασμένο για συστήματα 48V DC, ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν έντονο, σταθερό και ποιοτικό φωτισμό. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 3000 lumen, παρέχει θερμό λευκό φως 3000K με ευρεία δέσμη 110°, προσφέροντας άνετο και ομοιογενή φωτισμό σε μεγάλους χώρους. Ενσωματώνει LED τεχνολογίας OSRAM και διαθέτει υψηλό δείκτη χρωματικής απόδοσης (CRI ≥ 90), εξασφαλίζοντας πιστή και φυσική απεικόνιση των χρωμάτων. Το σώμα του φωτιστικού έχει μήκος 1200 mm και λευκό ματ φινίρισμα, που το καθιστά ιδανικό για σύγχρονες επαγγελματικές και οικιακές εγκαταστάσεις. Με δείκτη προστασίας IP20, είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους, ενώ η διάρκεια ζωής των 30.000 ωρών και η εγγύηση 3 ετών εγγυώνται μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία. Το LUCCA4030W αποτελεί εξαιρετική επιλογή για αρχιτεκτονικό φωτισμό σε μαγνητικά γραμμικά συστήματα που απαιτούν ισχυρή φωτεινή απόδοση με διακριτικό design.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |
















