Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA2040W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA2040W
- EAN: 5208055087709
Περιγραφή
Το LUCCA2040W είναι ένα υψηλής απόδοσης μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό, σχεδιασμένο για συστήματα 48V DC, ιδανικό για σύγχρονες εγκαταστάσεις φωτισμού σε εσωτερικούς χώρους. Με ισχύ 20W και ενσωματωμένο LED OSRAM, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως 4000K με φωτεινότητα 1750 lumen και ευρεία γωνία διάχυσης 110°, προσφέροντας πλούσιο και ομοιογενή φωτισμό. Ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI ≥ 90) εξασφαλίζει εξαιρετική πιστότητα χρωμάτων, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματικούς χώρους, καταστήματα, εκθεσιακούς χώρους και κατοικίες. Το φωτιστικό διαθέτει μοντέρνο λευκό ματ φινίρισμα, έχει μήκος 600 mm και ενσωματώνεται διακριτικά σε μαγνητικές ράγες, προσφέροντας κομψή και λειτουργική λύση φωτισμού. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και εγγύηση 3 ετών, το LUCCA2040W συνδυάζει αισθητική αρμονία, φωτεινή απόδοση και αξιοπιστία, καλύπτοντας κάθε ανάγκη σε εφαρμογές συνεχούς γραμμικού φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1750 lm |
















