LED WALL ROUND LUMINAIRE WHITE 230V AC IP65 3W 3000K 200LM RA80 -SLIM41W




LED WALL ROUND LUMINAIRE WHITE 230V AC IP65 3W 3000K 200LM RA80 -SLIM41W
14,26€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SLIM41W
- EAN: 5208055009985
Περιγραφή
LED WALL ROUND LUMINAIRE WHITE 230V AC IP65 3W 3000K 200LM RA80 -SLIM41W
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 55° |
| Οικογένεια | SLIM |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 3 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |















