LED SMD T8 G13 12W 3000K 90CM 230V AC 1300LM RA80 40000H 160° LED STARTER -12T8HEWW




LED SMD T8 G13 12W 3000K 90CM 230V AC 1300LM RA80 40000H 160° LED STARTER -12T8HEWW
5,46€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 12T8HEWW
- EAN: 5208055077069
Περιγραφή
LED SMD T8 G13 12W 3000K 90CM 230V AC 1300LM RA80 40000H 160° LED STARTER -12T8HEWW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Dimmable | Όχι |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 1 άκρου συμβατό με LED Starter |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Ισχύς | 12 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1300 lm |



















