LED SMD T100 E27 35W 3000K 3600LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 3Y ALUMINUM -T10035WW

LED SMD T100 E27 35W 3000K 3600LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 3Y ALUMINUM -T10035WW
12,28€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: T10035WW
- EAN: 5208055041527
Περιγραφή
LED SMD T100 E27 35W 3000K 3600LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 3Y ALUMINUM -T10035WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T100 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 35 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3600 lm |


















