LED SMD PAR56 20W RGB 630LM 12V AC RA80 50000H 120° IP68 ΓΙΑ PAR56REMOTE2 -PAR5620RGB2

LED SMD PAR56 20W RGB 630LM 12V AC RA80 50000H 120° IP68 ΓΙΑ PAR56REMOTE2 -PAR5620RGB2
111,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PAR5620RGB2
- EAN: 5208055003518
Περιγραφή
LED SMD PAR56 20W RGB 630LM 12V AC RA80 50000H 120° IP68 ΓΙΑ PAR56REMOTE2 -PAR5620RGB2
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | PAR56 |
| Χρώμα Φωτός | RGB |
| Κάλυκας - Ντουϊ | PAR56 |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 630 lm |
















