LED SMD GU10 STEP-DIM 6W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 36° -GU106CCWSD

LED SMD GU10 STEP-DIM 6W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 36° -GU106CCWSD
2,36€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: GU106CCWSD
- EAN: 5208055001231
Περιγραφή
LED SMD GU10 STEP-DIM 6W 6000K 230V AC 600LM RA80 30000H 36° -GU106CCWSD
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Dimmable | Step Dimmable |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Ισχύς | 6 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |
















