LED SMD G4 MR11 2,5W 3000K 12V AC/DC 200LM RA80 30000H 30° GLASS -MR11283512CWW

LED SMD G4 MR11 2,5W 3000K 12V AC/DC 200LM RA80 30000H 30° GLASS -MR11283512CWW
1,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MR11283512CWW
- EAN: 5208055066742
Περιγραφή
LED SMD G4 MR11 2,5W 3000K 12V AC/DC 200LM RA80 30000H 30° GLASS -MR11283512CWW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 30° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR11 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |
















