LED SMD E27 STEP-DIM A60 12W 6000K 230V AC 970LM RA80 30000H 230° -A6012CWSD

LED SMD E27 STEP-DIM A60 12W 6000K 230V AC 970LM RA80 30000H 230° -A6012CWSD
2,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A6012CWSD
- EAN: 5208055001033
Περιγραφή
LED SMD E27 STEP-DIM A60 12W 6000K 230V AC 970LM RA80 30000H 230° -A6012CWSD
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Dimmable | Step Dimmable |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 12 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 970 lm |















