LED SMD E27 MALORY 38W 4000K 4350LM 230V AC RA80 40000H 360° -MA9038NW

LED SMD E27 MALORY 38W 4000K 4350LM 230V AC RA80 40000H 360° -MA9038NW
18,48€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MA9038NW
- EAN: 5208055043576
Περιγραφή
LED SMD E27 MALORY 38W 4000K 4350LM 230V AC RA80 40000H 360° -MA9038NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 38 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4350 lm |
















