LED SMD E27 DIM A60 10W 3000K 230V AC 900LM RA80 30000H 240° -A6010WWDIM

LED SMD E27 DIM A60 10W 3000K 230V AC 900LM RA80 30000H 240° -A6010WWDIM
6,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A6010WWDIM
- EAN: 5208055001330
Περιγραφή
LED SMD E27 DIM A60 10W 3000K 230V AC 900LM RA80 30000H 240° -A6010WWDIM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 240° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm |















