LED SMD E27 A60 9W RGB+CCT WIFI 230V AC 800LM RA80 30000H 180° -A609WIFI

LED SMD E27 A60 9W RGB+CCT WIFI 230V AC 800LM RA80 30000H 180° -A609WIFI
10,17€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A609WIFI
- EAN: 5208055063086
Περιγραφή
LED SMD E27 A60 9W RGB+CCT WIFI 230V AC 800LM RA80 30000H 180° -A609WIFI
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | RGB |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 9 W |
| Ειδική Λειτουργία | WiFi |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |















