LED SMD E27 A60 8W IR RGB+3.000K 230V AC 650LM RA80 30000H 270° -A608RGBWN

LED SMD E27 A60 8W IR RGB+3.000K 230V AC 650LM RA80 30000H 270° -A608RGBWN
9,42€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A608RGBWN
- EAN: 5208055071135
Περιγραφή
LED SMD E27 A60 8W IR RGB+3.000K 230V AC 650LM RA80 30000H 270° -A608RGBWN
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 (3000K) |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm (3000K) |















