LED SMD E27 A60 10W 4000K 12V DC 875LM RA80 30000H 230° -A6010NW12DC

LED SMD E27 A60 10W 4000K 12V DC 875LM RA80 30000H 230° -A6010NW12DC
3,10€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A6010NW12DC
- EAN: 5208055003266
Περιγραφή
LED SMD E27 A60 10W 4000K 12V DC 875LM RA80 30000H 230° -A6010NW12DC
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 875 lm |















